Rolety wewnętrzne

Roleta Mini

Roleta jest zawieszana na skrzydle okiennym wyposażona w prowadnice żyłkowe, które są regulowane za pomocą dolnych wieszaków z regulacją napięcia żyłki, występuję montaż inwazyjny lub nieinwazyjny. Wybór tkanin do standardowej rolety lub do rolety dzień i noc możliwy w biurze.


Roleta w Kasecie

Roleta w kasecie zabudowana w opływowej i eleganckiej kasecie z możliwością wyboru z tworzywa PCV lub w kasecie aluminiowej, wyposażona w szczelnie zakrywające prowadnice zapewni doskonałe zaciemnienie. Montaż kasety jest inwazyjny, prowadnice płaskie PCV są przyklejane do listw przyszybowych. Wybór tkanin do standardowej rolety lub do rolety dzień i noc możliwy w biurze.


Plisy

Żaluzje plisowane, w których występują różnorodne warianty wykonania żaluzji plisowanych. Montaż plis może być inwazyjny przekręcany na listwy przyszybowe lub montowane w świetle szyby, sterowanie za pomocą uchwytu lub sznurka. Wybór tkanin możliwy w biurze.


Żaluzja Pozioma

Żaluzje poziome aluminiowe lub drewniane, które umożliwiają regulację kąta padania światła. Występują rożne szerokości lameli do wyboru, bogata kolorystyka dostępna do wyboru w biurze.Comments are closed.