Rolety zewnętrzne

System podtynkowy INTEGRO

Opis produktu
Rolety zewnętrzne wykonywane przez naszą firmę powstają na bazie komponentów dostarczonych przez największego polskiego dystrybutora systemów aluminiowych dla budownictwaoraz systemów rolet i bram – firmę ALUPROF, co zapewnia trwałość i wysoką jakość oferowanych wyrobów.

System podtynkowy przeznaczony jest do stosowania w już istniejących budynkach, a także w nowo wznoszonych obiektach. Montaż w istniejących już obiektach może być wykonany po dokonaniu przeróbek w obrębie nadproża. Roleta wykonana z aluminiowych paneli wypełnionych pianką poliuretanową zwijana jest do skrzynki, która wbudowana jest w nadproże. Czoło skrzynki może stanowić podkład pod różnego rodzaju materiał wykończeniowy. Skrzynka pozostaje więc niewidoczna, a kolor prowadnic można dostosować do koloru elewacji czy okien.

Zastosowanie rolety zewnętrznej zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ociepla, stanowi przeszkodę dla włamywaczy. Dostępny jest bardzo duży wybór kolorów paneli. Rolety mogą być sterowane ręcznie (na kilka sposobów) lub elektrycznie (również w różnych wariantach).

Sposób montażu
skrzynka mocowana do nadproża, niewidoczna

Dostępny osprzęt:
bardzo szeroki wybór kolorów: białe, brązy, beże, szarości, odcienie drewnopodobne, zielone, żółte, czerwienie

495134387

Comments are closed.